В районі викрили порушення зі збитками майже в 1 330 000 грн

рибінспекториНезважаючи на війну в державі та період весняно-літньої нерестової заборони, громадяни й надалі порушують норми природоохоронного законодавства, які переростають в кримінальні проступки.

Спільно з працівниками Національної поліції в с. Івахни Уманського р-ну на р. Гірський Тікич о шостій та о дев’ятій годині виявлено та викрито два грубих порушення Правил рибальства.

В першому випадку затримано громадянина, який здійснював вилов риби 11 мисиновими сітками, загальною протяжністю понад 500 метрів, та виловив 473 рибин, загальною вагою близько 30 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 747 813 грн.

В іншому випадку порушником за допомогою трьох браконьєрських сіток (по 50 метрів кожна) виловлено 364 карася, загальною вагою 25 кг Збитки становлять – 575 484 грн.

В обох випадках рибоохоронцями складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства).

Працівниками Нацполіції оформлено матеріали за ознаками злочину, передбаченого статтею 249 КК України (незаконне зайняття рибодобувним промислом). Відомості про подію внесено до ЄРДР. Браконьєрські сітки (14 шт.), 2 гумових човна та незаконно добуті водні біоресурси – вилучено працівниками поліції.

Окрім того, патрулем на р. Гірський Тікич та в м. Умань викрито ще 5 порушень.

В Управлінні функціонує телефонна «гаряча лінія»: 0472-31-02-76, 063-896-65-93, за якою кожен свідомий громадянин може повідомити про виявлене ним порушення Правил рибальства чи Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.