В освітніх закладах Сміли провели об’єктові тренування

img_2049Саме такий принцип покладено в основу підготовчого періоду до проведення «Дня цивільного захисту», «Тижня безпеки дитини» та об’єктового тренування в освітніх закладах міста.

З метою підвищення рівня теоретичних знань та практичних навичок керівників об’єктових тренувань освітніх закладів,  управління освіти, молоді та спорту, за активної підтримки навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області, 20 та 21 лютого на базі опорних (базових) з питань цивільного захисту закладів освіти провели семінари-практикуми, складовою частиною яких були показові об’єктові тренування. Такі семінари провели у ліцеї-школі «Лідер» та дитсадку №23 «Чипполіно».

Велику роботу щодо організації та проведення семінарів здійснили  керівники закладів Гнідая С.А. та Коваленко А.С.

Показові об’єктові тренування пройшли на високому рівні,  змістовно та конструктивно, що дало можливість  закріпити отримані керівниками об’єктових тренувань знання, поглибити досвід з питань організації та проведення практичної підготовки органів управління та сил цивільного захисту закладів освіти.

До семінару – практикуму долучилися відділ цивільного захисту та оборонної роботи міста (інспектор Дорошенко Ю.А.), Смілянський районний відділ ДСНС України в Черкаській області (провідний фахівець Побережник Д.М.). Методичний супровід успішно забезпечував майстер виробничого навчання навчально-методичного центру ЦЗ і БЖД Гончаренко С.В.

На думку заступника начальника управління-начальника відділу освіти Яцини М.А., семінар-практикум носив діловий і невимушений характер, пройшов в умовах тісної співпраці освітян та запрошених гостей.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

52788171_775107999522996_1663461187590815744_o img_2049

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *