В освітніх закладах Сміли кипить робота – волонтерська та підготовча

Освітяни Сміли взяли участь у зустрічі освітянського активу Черкащини із заступницею Міністра освіти і науки Вірою Роговою. Обговорили стан підготовки закладів освіти до нового навчального року, безпекові та кадрові питання.

Цього ж дня Віра Рогова побувала у Смілі, ознайомилася з матеріально-технічною базою школи №7, станом укриття, а також поспілкувалася з колективом та батьками учнів.

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту через центр надання адміністративних послуг організовано отримання послуги «Присвоєння спортивних розрядів спортсменам: II та III спортивний розряд».

у дитсадках №№7, 12, 17, 18, 23 організовано та проведено цікаві заходи патріотичного спрямування. А це участь у відео-фестивалі «З Днем народження, моя Україно!», в акції «Допоможемо нашим захисникам». Було зібрано і передано захисникам цукерки, печиво, енергетичні батончики, а також супи, каші та вермішель швидкого приготування, рибні консерви, паштети, чай, кава; засоби особистої гігієни – одноразові душі, вологі серветки, засоби для гоління, дезодоранти.

Діти намалювали кишенькові малюнки-обереги. Свою любов до рідного краю малюки передали через долоньки синьо-жовтих кольорів, а повагу і вдячність нашим захисникам – через сердечка патріотичних кольорів.

Продовжують дитсадку №18 участь у Всеукраїнській благодійній акції по збору монет для потреб ЗСУ «СМІЛИВА ГРИВНЯ».

Щоранку діти разом з батьками поспішають вкинути свої монетки до контейнеру з написом: «Відправ гривню на фронт».

Колектив школи №6 відправив на схід України вантаж зі смаколиками та листами і янголами від учнів захисникам, а учні та вчителі школи №1 реалізовують проєкт «Історико – філологічний Олімп».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.