В одній із громад Смілянщині найбільше витрачають на апарат управління і мають найменше доходів

У спільноті “Децентралізація. Черкащина” оприлюднили показники виконання місцевих бюджетів 54 ОТГ Черкаської області за 2019 рік.

Тут відобразили, у яких громадах Черкащини найбільше та найменше доходів загального фонду у розрахунку на 1 мешканця, видатків загального фонду та видатків на апарат управління з розрахунку на 1 мешканця громади, обсяг капітальних видатків та інше.

Зокрема, одна громада Смілянського району потрапила у список тих, де найменше доходів загального фонду у розрахунку на 1 мешканця та найбільші видатки на апарат управління.

Це Ротмістрівська ОТГ із показником у 1 512,4 грн. Найбільше доходів отримано у Степанецькій ОТГ Канівського району – 16 601,3 грн.

Найбільша питома вага видатків на утримання апарату управління у доходах загального фонду припадає на бюджет Ротмістрівської ОТГ Смілянського району – 63,1%, найменша – на бюджет Жашківської ОТГ Жашківського району – 9,9%.

Серед ОТГ області 36 громад отримують з державного бюджету базову дотацію, 10 перераховують реверсну дотацію. Рівень дотаційності серед громад не дуже високий.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *