В Обленерго оприлюднили список найбільших боржників за електроенергію

1528454790_2ПАТ «Черкасиобленерго» оприлюднило список найбільших боржників області за електроенергію станом на 1 червня. 
«З метою стабільної роботи Товариства та, як результат, надійного і якісного електропостачання, ПАТ «Черкасиобленерго» переконливо просить усіх споживачів поставитися з особливою відповідальністю до виконання своїх обов’язків, зокрема в частині повної та своєчасної оплати за спожиту електроенергію.

Окремо просимо підприємства сфери житлово-комунального господарства, борг яких на даний час складає близько 20 млн грн, вжити всіх можливих заходів щодо оплати спожитої електричної енергії. В іншому випадку ПАТ «Черкасиобленерго» зобов’язане і буде змушене діяти в межах чинного законодавства та припиняти електропостачання на об’єкти споживачів-боржників», повідомляє офіційний сайт Обленерго.

Серед найбільших боржників області, а таких  списку 27, є й смілянські підприємства – СКП “Наш Дім”, ТОВ “Сміла Енергоінвест”, КП “ВодГео” та МСЧ-14. Заборгованість у підприємств – від 200 тисяч до більш, ніж 4 мільйони гривень.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *