В області взялися за перевірку недіючих блопостів та їх безпеку для учасників дорожнього руху

блокпостОчільник області Ігор Табурець відреагував на смертельну ДТП, яка трапилася на Драбівщині 12 вересня. 18-річний водій розбився, врізавшись у недіючий блокпост. За контроль блокпостів, які перестали діяти, але не розібрані, взялися в обласному керівництві.

Як зазначив Ігор Табурець, на початку повномасштабної війни було завдання оперативно убезпечити Черкащину від ворожого наступу. З цією метою, серед інших заходів, було розгорнуто мережу блокпостів по області. Загалом їх було понад 100.

Із часом, коли безпекова ситуація змінювалась, зокрема загрози наступу ворога сухопутними шляхами мінімізувались. Частину блокпостів залишили для стаціонарної роботи, частину – вирішено демонтувати, інші – законсервувати.

Оскільки в нашій країні триває війна, їх планують оперативно посилити збройними формуваннями.

Обов’язковою вимогою до конструкцій недіючих блокпостів була їхня безпечність для учасників дорожнього руху: перенести із проїжджої частини, встановити попереджувальні дорожні знаки, на самі конструкції нанести світловідбивальну фарбу тощо. Таке завдання ще в серпні отримали керівники районних військових адміністрацій і тергромад.

Ураховуючи смертельну ДТП на Драбівщині, де водій здійснив зіткнення з бетонними загородженнями недіючого блокпосту, очільник області доручив повторно все проконтролювати. Кожен очільник районної військової адміністрації прозвітує персонально.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.