В області визначили кращих знавців права

20190422_133841-460x46022 квітня у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Черкаській області завершився підсумковий тур (співбесіда) обласного конкурсу «Знавці права». Його проводять серед учнів закладів загальної середньої освіти Черкас та Черкаської області із метою залучити обдаровану молодь до державної служби, максимального виявити творчо мислячих, найбільш ерудованих  та підготовлених учнів з предмету правознавства, інформують у Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області.

Цього року у І відбірковому турі взяли участь 42 учні, серед яких визначено 26 переможців для участі у ІІ (підсумковому) турі обласного Конкурсу. За результатами оцінювання робіт, обласною конкурсною комісією було визначено 12 учнів, роботи яких набрали найбільшу кількість балів. Переможців та лауреатів конкурсу визначили за підсумками співбесіди.

Так, серед лауреатів конкурсу – Катерина Терещенко, учениця смілянської школи №3-колегіум.

Конкурс «Знавці права» проводиться десятий рік поспіль Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області за участі управління освіти і науки облдержадміністрації. Основні завдання обласного конкурсу – підвищити рівень правових знань учнівської молоді, популяризувати державну службу серед підростаючого покоління та формування високої правової культури  та правосвідомості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *