В області виявили неоформлену землю, вартістю понад 47 млрд грн

На території Золотоніського району Черкаської області розташоване та функціонує державне підприємство, побудоване з метою зариблення Кременчуцького водосховища річки Дніпро дворічками рослиноїдних риб для боротьби з водоростями і поповненням рибних запасів.

На цей час у розпорядженні підприємства 55 ставів різного призначення та на праві постійного користування перебуває понад 1200 га землі для ведення рибного господарства.

Черкаська обласна прокуратура встановила, що за підприємством не зареєстроване право користування земельною ділянкою водного фонду, вартістю понад 47 млрд грн. А це створює передумови для зловживань щодо володіння, користування і розпорядження вказаною землею, може сприяти її незаконному використанню в подальшому, а також призвести до негативних наслідків, неналежної оцінки пакету акцій держпідприємства в процесі приватизації майна.

З метою захисту інтересів держави прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Черкаської обласної прокуратури скерували до суду відповідну позовну заяву з вимогою зобов’язати вжити заходів щодо усунення виявлених порушень та внести відомості до реєстру про належне користування державним майном, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.