В області впроваджуватимуть міжнародні стандарти правосуддя, дружнього до дитини

Днями у Черкаській обласній прокуратурі відбулася робоча зустріч членів групи щодо впровадження в практичну діяльність пілотного проєкту з питань імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини.

Під час робочої зустрічі представники дискусійно обговорили моделі впровадження у практичну діяльність пілотного проєкту, всі етапи його застосування з урахуванням інтересів неповнолітніх, їх права на захист і допомогу, в тому числі психологічну, моделювали ситуації та жваво обмінювались думками та досвідом.

У межах компетенції робота буде спрямована на зміну підходів до проведення досудового розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень за участі дітей.

Відповідно до спільного наказу Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України та Міністерства соціальної політики України у 6 регіонах країни, в тому числі в Черкаській області, запроваджено реалізацію пілотного проєкту щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини.

Його мета полягає в забезпеченні корекції поведінки, відновленні та реабілітації неповнолітніх, а також їхніх близьких.

Проєкт покликаний адаптувати кримінальний процес до потреб дитини, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.