В області владці Черкас, Сміли та Золотоноші обговорили з латвійцями «сміттєве питання»

243332515_4374352012612883_3154997410666035565_nУ Черкасах відбулася зустріч очільника області із представниками латвійської компанії Eco Baltia vide, яка належить до групи компаній Eco Baltia.

Вони спеціалізуються, зокрема, на збиранні вторинної сировини та її переробленні. До діалогу також запросили владців Черкас, Сміли та Золотоноші. Разом обговорили перспективи будівництва заводу із сортування та перероблення твердих побутових відходів в області, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Очільник області Оелксандр Скічко розповів, що взимку під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом обговорював «сміттєве» питання. Латвія за останні 10 років зробила значний ривок в його вирішенні. Сортування відходів – обов’язок для кожного латвійця. Сміття переробляють і перетворюють на електроенергію, яка йде на освітлення та обігрів теплиць у холодну пору року. На полігонах у Латвії ростуть не гори непотребу, а овочі, вирощені у високотехнологічних теплицях.

Нагадаємо, щороку на Черкащині утворюється понад мільйон тонн відходів. З 21 полігона найбільші – в Черкасах, Смілі, Ватутіному й Умані. І вони вже переповнені.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.