В області відкрили нове виробництво

На Тальнівщині запустили нову лінію з виробництва пелет. Її будівництво стало результатом синергії зусиль громади та інвестора. Про це повідомив очільник Черкащини Ігор Табурець.

– Конструктивна взаємодія, конкретні кроки та супровід – за такими принципами, вважаю, мають вибудовуватися стосунки з підприємцями на Черкащині, – наголосив начальник ОВА. – Цей проект цікавий із кількох позицій. Передовсім, як реалізовувався. Громада пішла на зустрічні інвестиції в боротьбі за інвестора. Вона підготувала майданчик із комунікаціями, на який він зрештою зайшов із своїми потужностями. У виграші, передовсім, сама громада.

Орендна плата, нові робочі місця, податки – переваги для громади від створення нового виробництва. Крім того виробленими пелетами, зокрема, опалюватимуть об’єкти соціальної сфери.

– Йдеться про альтернативу й енергетичну незалежність громади, – відзначив Ігор Табурець. – У планах громади – й далі розвивати цю промислову зону. Економічна складова важлива для нашої абсолютної перемоги.

Пресслужба Черкаської ОВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.