В області узгодили план дій для запобігання пожеж у лісах

У Центральному лісовому офісі відбулось штабне тренування лісівників та пожежно-рятувальної спеціалізованої служби щодо запобігання та реагування на пожежі в природних екосистемах на території Черкаської області.

Безпосередню участь взяли провідні інженери лісового господарства та охорони і захисту лісу Центрального лісового офісу, фахівці головного управління ДСНС України у Черкаській області та інспектор державного пожежного нагляду Черкащини.

На нараді узгодили чіткий план взаємодії для недопущення пожеж та їх гасіння. Філії повинні надавати підрозділам ДСНС України розрахунок витрат на гасіння пожежі згідно відповідної форми. У звітність входять прямі та загальновиробничі витрати на гасіння пожежі.

Також оглянули стан і комплектацію лісопожежної станції Дахнівського лісництва філії “Черкаське лісове господарство”. Всі транспортні засоби в бойовій готовності, пожежний інвентар оновлений, уже встановлено цілодобовий відеонагляд за лісовими насадженнями.

З 1 квітня у лісах Черкащини розпочався пожежонебезпечний період, до нього лісівники ретельно готуються. У Черкаській області з усієї площі лісів 29% займають хвойні насадження – вони найбільш вразливі до загорань. Тому охорона та заходи із запобігання пожежам тут особливо посилені.

У лісогосподарських філіях Черкащини функціонує 27 лісопожежних станцій, 30 пунктів зосередження пожежного інвентарю, вся техніка підготовлена. Встановлена трирівнева система відеонагляду за лісами з 20 телевізійними камерами, які перехресно охоплюють всі хвойні насадження області, сформовані бригади добровільної пожежної охорони.

Усі філії офісу пройшли навчання за програмою “Керівник гасіння пожежі”. У процесі створення мінералізовані смуги, догляд за уже існуючими, обрізка гілля до 2 м вздовж доріг, закриття другорядних доріг. Тривають тактико-спеціальні навчання філій Черкащини з підрозділами ДСНС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.