В області триває боротьба з нелегальними перевізниками

Із 22 по 25 січня 2024 року робочими групами у складі Інспекторів Укртрансбезпеки, працівників патрульної поліції у Черкаській області, працівників поліції ГУНП у Черкаській області, за участі представників ТЦК, здійснено перевірки легкових транспортних засобів, які надають послуги по перевезенню пасажирів, щодо наявності відповідної ліцензії, згідно до вимог статті 7 Закону України «Про ліцензіювання видів господарської діяльності».

Так, за цей час виявлено 17 випадків перевезень пасажирів без дозвільних документів. Внаслідок чого інспекторами Укртансбезпеки складена 15 актів рейдової перевірки та 2 протоколи про адміністративні порушення.

В Укртранбезпеці нагадують, відповідно до частини першої статті 164 КУпАП, проведення господарської діяльності з перевезення пасажирів без наявності відповідної ліцензії тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000 грн – 34 000 грн).
Укртрансбезпека наголошує: недотриманням законодавства Ви наражаєте на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.