В області створюють робочу групу «Прозорість та підзвітність»

У Черкаській РВА разом із керівниками структурних підрозділів під головуванням начальниці райдержадміністрації Валерії Бандурко відбулася нарада.

Важливими питаннями були і залишаються оборонні цілі, облаштування укриттів, соцзахист та поліпшення бази медзакладів. Є плюс два укриття у дошкільних навчальних закладах Черкаського району.

В області створюють робочу групу «Прозорість та підзвітність», до складу якої входять, зокрема, й представники правоохоронних органів. Основна задача робочої групи – моніторинг тендерів та розгляд звернень про можливі порушення. Бюджетні кошти – це завжди про відповідальність.

Минулого тижня розпочато підключення до тепломережі об’єктів соціальної інфраструктури – лікарні, школи, дошкільні заклади. Цього тижня в оселях черкащан стане тепліше, розпочинаємо новий опалювальний сезон. За прогнозами Черкаського обласного центру гідрометеорології, розпочинається холодний період року.

«Пункти незламності» у районі працюють в штатному режимі, усі охочі громадяни можуть звернутись, за потреби, у спеціально облаштовані місця під час довготривалих відключень світла.

Ситуація у районі щодо внутрішньо переміщених осіб стабільна й без суттєвих змін. Всього – 53 708 осіб, з них: у м. Черкаси – 25071, м. Сміла – 6591 і м. Канів – 3837 осіб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.