В області розпочали проводити профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант»

240386124_1525788774438232_4938057817020899523_nВ Управлінні ДМС у Черкаській області провели нараду по взаємодії установ під час проведення профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Цього року операція «Мігрант» розпочалася з 25 серпня і триватиме до 01 жовтня. Підготовчий етап – до 31 серпня, практичний – з 01 вересня до 01 жовтня.

Основною метою операції є запобігання і протидія нелегальній міграції, а також перевірка додержання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України.

На час проведення відпрацювань у межах операції «Мігрант» припадає й святкування в Умані Рош га-Шана, до підготовки якого задіяні багато установ. Близько 8 тисяч паломників-хасидів вже прибули на Черкащину.

Кожна установа має свої повноваження, тому міжвідомча координація, насамперед, стосуватиметься оперативного обміну інформацією. Далі ‒ реагування та рішення.

Жителям Черкащини нагадують, повідомити Міграційну службу про будь-які факти порушення міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства можна за допомогою електронного сервісу «Повідомити про ймовірне порушення міграційного законодавства» → https://dmsu.gov.ua/services/migrant.html.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *