В області проводять інформаційні кампанії та нагадують про ризики торгівлі людьми

dyzajn-bez-nazvy-6-1-1024x790Про ознаки примусової праці та як не потрапити до пастки торговців людьми розповіли громадянам, працівникам сфери торгівлі і обслуговування населення інспектори праці Управління Держпраці області Ірина Іващенко та Марина Шевченко.

Фахівці акцентували увагу на тому, що внаслідок російської агресії тисячі українців втратили роботу і засоби для існування. Шахраї можуть скористатися уразливим становищем та обманом примусити до трудового або сексуального рабства.

Посадовці закликали бути пильними, застерегли від ризиків, які виникають при пошуку роботи і можуть призвести до потрапляння в трудове рабство, роз’яснили як його уникнути.

Крім того, інспектори запропонували ознайомитися з інформаційними  буклетами про примусову працю Проєкту Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».

Більше корисної інформації про ознаки примусової праці – на порталі https://pratsia.in.ua/forced_labour.php та сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.