В області провели вже 94 тисячі ПЛР-тестувань

НайданНині на Черкащині провели понад 94 тисячі тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції. Ще майже 19 тисяч тестувань методом ІФА. Їх з середини вересня, відповідно до наказу МОЗ України, роблять за направленням лікаря та за наявності симптомів. На цьому наголосив заступник начальниці обласного управління охорони здоров’я Олег Найдан під час брифінгу в ОДА.

Додамо, ІФА-тести наразі проводять в обласному лабцентрі, станції переливання крові Черкащини та ТОВ «Черкаси-плазма». Долучилася до цієї роботи й Уманська міська лікарня.

– Маємо багато питань щодо тестувань ПЛР та ІФА, – додав посадовець. – Всім і кожному робити тестування ми не зможемо, та й це не раціонально. Вийшов новий наказ МОЗу від 17 вересня, який впорядкував проведення цих виді обстеження. Він уже запроваджений по Україні. Зокрема, за направленням лікарів, тестування робитимуть пацієнтам, які відповідають визначенню підозрілого, ймовірного випадку захворювання на COVID-19, з ознаками ГРВІ, що мають не менше тріади симптомів, контактним особам при появі симптомів, які не виключають COVID-19, пацієнтам із пневмонією, хворим з імуносупресією.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *