В області провели ще одну вдалу трансплантацію серця

273659938_358706529595730_3731122619624571937_nЩе одну успішну трансплантацію серця провели у Черкаському обласному кардіологічному центрі. Операцію із пересадки серця виконали вночі 7 лютого. Орган успішно трансплантували 54-річному пацієнту, нині він почувається добре, інформують в закладі.

Раніше в чоловіка діагностували ішемічну кардіоміопатію, а також післяінфарктний кардіосклероз. Єдиною можливістю для нього повернутися до нормального життя була трансплантація. Пацієнт стояв у черзі в системі ЄДІСТ, і цього разу система автоматично обрала його.

Донором став пацієнт Третьої міської лікарні. Після констатації смерті мозку його рідні надали згоду на пожертву анатомічних органів. Окрім серця, ще двом пацієнтам було трансплантовано нирки. Висловлюємо співчуття рідним донора, а також дякуємо за це вольове рішення, що дало змогу врятувати життя трьох людей!

Операцію із трансплантації серця виконували кілька бригад медиків. Окрім спеціалісті обласного кардіоцентру долучилися команда Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *