В області продовжують виявляти порушників міграційного законодавства

Громадянка Республіки Таджикистан перевищила термін перебування в Україні. 51-річну іноземку виявили співробітники Канівського сектору Управління ДМС у Черкаській області. За перебування понад дозволений термін в Україні відповідатиме за ст. 203 КУпАП та сплатить штраф у 1700 грн. їй теж потрібно примусово повернутися до країни походження не пізніше 1 жовтня. Таке рішення прийняли міграційники.

За поданням Уманського РУП ГУНП в Черкаській області, співробітники Уманського відділу Управління ДМС у Черкаській області скоротили строк перебування в Україні 29-річному громадянину Держава Ізраїль за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство). Іноземця зобов’язали покинути територію України до 10 вересня.

Раніше дозволеного строку перебування в Україні відправиться додому і 34-річний громадянин Держави Ізраїль. Відповідно до рішення про скорочення строку перебування в Україні він повинен виїхати до 05 вересня. Святкувати Рош га-Шана, яке розпочнеться 6 вересня, доведеться поза Україною.

Операція “Мігрант” у Черкаській області триває, повідомили в обласному управлінні міграційної служби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.