В області продовжують підвищувати обізнаність громадян щодо мінної небезпеки

278844355_361335346031179_7185114864384681005_n27 квітня в Головному управлінні провели семінар-нараду, темою якої стали питання організації та посилення інформаційно-роз‘яснювальної роботи серед населення щодо виявлення та поводження з вибухонебезпечними предметами.

Питання мінної небезпеки в Україні актуальне останні 80 років. Адже нерозірвані снаряди та міни з часів Другої світової в українській землі знаходять й досі. Наразі, ця ситуація набула небачених масштабів.

За попередніми оцінками ДСНС, мінами та боєприпасами з росії забруднено 300 тисяч квадратних кілометрів, що складає майже половину території України. А отже, шанс виявити аби зіткнутися із боєприпасами сьогодні для громадян надзвичайно високий.

Відповідно, роз’яснювальна робота, пояснення загроз та правил мінної безпеки серед населення набуває особливої важливості.

Саме тому, для підвищення рівня організації, підготовки та викладання цієї теми серед населення, були залучені спеціалісти піротехнічної групи Головного управління ДСНС.

Фахові рекомендації від піротехніків, їхнє чітке й аргументоване роз’яснення правил з урахуванням різноманітних особливостей, дозволить під час навчання у подальшому закласти серед громадян основи навичок безпеки і без перебільшення виживання на «забрудненій території».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.