В області продовжують діяти графіки обмеження електроенергії

У Черкаській області із 21 жовтня продовжують діяти графіки обмеження електроенергії. З 9:45 будуть введені графіки обмеження потужності у повному обсязі. Діють вони із 7 до 22 години.

У ПАТ “Черкасиобленерго” звертають до жителів Черкащини з проханням обмежити використання електричних приладів та прибудинкового вуличного освітлення до особливого розпорядження.

Підприємцям Черкащини забороняється використання підсвічування рекламних вивісок, банерів, біл-бордів, моніторів тощо, оскільки це додаткове навантаження на мережі.

Також, рекомендовано підприємцям внести зміни у графіки роботи таким чином, щоб вони не припадали на такий період часу: з 7:30 до 10:00 та з 17:00 до 21:00.

Важливо мінімізувати використання енергоємних електроприладів (електрообігрівачі, бойлери, електроплити, мікрохвильовки, пральні і сушильні машини, електричні духові шафи, посудомийні машини, кондиціонери, пилососи, електрочайники, кавоварки, праски тощо) упродовж доби.

При використанні енергоємного електроприладу вимикайте, усі інші електроприлади. Також максимально обмежте використання електроприладів у години пік: з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Енергетики нагадують, у разі неефективності ведення графіків обмеження електроенергії та потужності, можуть бути застосовані графіки аварійних відключень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.