В області презентували Інвестиційний атлас надрокористувача Черкащини

156679690_10224614100116640_3787792500114826209_o-768x623Очільник Черкаської області зустрівся з головою Державної служби геології та надр України Романом Опімахом та головою правління НАК «Надра України» Тарасом Кузьмичем.

На онлайн зв’язку були також всі голови територіальних громад. За результатами зустрічі Черкаська ОДА підписала Меморандум про співробітництво з Державною службою геології та надр України, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Торік до місцевих бюджетів області від користування надрами було сплачено 7,2 млн грн. Однак може бути – в рази більше, якщо спростити процес отримання погоджень. Але при цьому зробити його максимально прозорим, справедливим та зрозумілим.

На зустрічі  презентували Інвестиційний атлас надрокористувача Черкащини, деталі за посиланням.

Зокрема, мінерально-сировинна база Черкащини налічує 276 родовищ. З них 63% – це сировина для будівельних матеріалів, 28% – підземні води, 8% – паливно-енергетична група (родовища твердих горючих копалин) та 1% – інші родовища.

За словами Романа Опімаха, атлас також містить інформацію про наявні родовища корисних копалин, які відкриті для інвестування, заліцензовані об’єкти в області, а також порядок отримання дозволу на користування надрами.

Атлас покликаний ознайомити місцевих підприємців та громади з інвестиційними можливостями в регіоні аби підвищити бізнес-активність та залучити інвестиції в розвиток ОТГ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *