В області працюють над запобіганням виникненню лісових пожеж

????????????????????????????????????

На Черкащині розпочала роботу міжвідомча група з надання допомоги щодо підвищення ефективності запобігання виникненню лісових пожеж та пожеж в екосистемах. Працюватиме робоча група протягом тижня в Управлінні та у лісогосподарських підприємствах. У складі її – представники ДСНС України та Держлісагентства України.

Заплановано огляд лісопожежних станцій, пунктів зосередження пожежного інвентарю та спорядження, техніки для пожежогасіння, загального стану матеріально-технічного забезпечення лісогосподарських підприємств щодо протидії пожежам у лісових масивах.

Будуть опрацьовані питання щодо планів протидії загрозам і реагування на надзвичайні ситуації, що пов’язані з пожежами у природних екосистемах, інструкції про порядок взаємодії Черкаського ОУЛМГ та ГУ ДСНС України у Черкаській області.

Також лісівники проаналізують діяльність диспетчерської служби в лісових господарствах, організацію моніторингу пожеж через системи відеоспостереження, функціонування відомчої пожежної охорони, стан облаштування місць для забору води, мінералізованих смуг у лісових масивах та інших заходів для запобігання лісових пожеж.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.