В області працюють над впропадженням правосуддя, дружнього до дитини

У Черкаській обласній прокуратурі відбулася чергова робоча зустріч членів групи щодо впровадження в практичну діяльність Пілотного проєкту з питань імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини.

Наразі робота групи спрямована на зміну підходів до проведення досудового розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень за участі дітей, в тому числі шляхом оперативного утворення «мультигруп» спеціалістів, що забезпечить швидке встановлення об’єктивних обставин кримінальних правопорушень та дасть змогу в найкоротші терміни приймати кінцеві рішення у кримінальних провадження вказаної категорії.

Оскільки цей проєкт покликаний адаптувати кримінальний процес до потреб дитини, до складу «мультигруп» увійшли спеціалізовані слідчі, дізнавачі, уповноважені прокурори, психологи, педагоги, представники служби у справах дітей та експерти.

На сьогодні вже напрацьовано алгоритм швидкого залучення адвокатів для дітей, які є учасниками кримінального провадження.

Триває активна діяльність з впровадження Пілотного проєкту з питань імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини, для досягнення позитивних результатів у роботі шляхом забезпечення прав неповнолітніх, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.