В області посилять габаритно-ваговий контроль транспортних засобів

Все для того, аби уникнути перевантаження автошляхів Черкащини.

– З 1 червня Укравтодор рекомендував усім регіонам країни застосувати тимчасове обмеження руху великовагового транспорту при підвищенні температурного повітря вище 28 градусів, – наголосив заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв. – А також посилити габаритно-ваговогий контроль на автомобільних дорогах загального користування в області.

Недотримання автоперевізниками вагових норм призводить до погіршення якості доріг на Черкащині. Замість граничних 24 і 40 т, по дорогах області їздять вантажівки із загальною масою 60-70 т, трапляються і рекордсмени – більше 100 т.

В управлінні транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу ОДА повідомляють, що контролюватимуть рух великовагового транспорту працівники Націнальної поліції, управління Укртрансбезпеки в області. Крім того, рекомендовано управлінню агропромислового розвитку ОДА, управлінню лісового та мисливського господарства провести відповідну роботу з відправниками вантажів про дотримання норм.

Зауважимо, на шляхах області встановлена достатня кількість дорожніх знаків, що інформують учасників руху про заборони при підвищенні температури повітря.

Джерело: Черкаська ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *