В області помітна позитивна тенденція до зменшення захворюваності серед дітей на коронавірус

DSC_0073-scaled-e1603375154859Завдяки вчасно вжитим карантинним заходам в області спостерігається позитивна тенденція до зменшення кількості інфікованих на коронавірус у закладах освіти Черкащини. Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Втім зберігається негативна динаміка щодо збільшення кількості інфікованих на COVID серед працівників освітньої галузі, відзначила під час брифінгу в ОДА заступниця начальниці обласного управління освіти і науки Оксана Сімушіна.

Нині у 218 закладах освіти виявили 130 хворих на COVID здобувачів освіти та 410 працівників освітньої галузі. За рекомендацією Державної комісії з питань ТЕБ та НС, а також МОН України канікули з 15 жовтня організували у більш ніж половині навчальних закладів області. Це – 283 заклади у 10 районах, 29 ОТГ та двох містах.

– Учні Черкас перебуватимуть на канікулах до 27 жовтня, всі інші – до 30. З 23 жовтня на канікули йдуть 4 школи. Решта, а це 156 шкіл, перебуватимуть на канікулах з 24 до 30 жовтня. Наголошу, що на період дії карантину необхідно утриматися від проведення будь-яких масових освітніх, спортивних та культурно-мистецьких заходів у всіх закладах освіти, організації екскурсійних поїздок, а також ужити інших заходів, аби мінімізувати фізичні контакти між учасниками освітнього процесу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *