В області почали проводити профілактичні заходи під умовною назвою «Мак»

197306259_1132349700583895_607482351540661009_nДня виявлення та знищення незаконних посівів снодійного маку та конопель, перекриття каналів наркотичних засобів до споживачів, виявлення та притягнення до кримінальної відповідальності причетних осіб, з 1 червня до 23 вересня на території Черкащини та України вцілому проводять оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак». Про це інформують у поліції Черкаської області

За незаконні дії, пов’язані з посівом і вирощуванням нарковмісних рослин за чинним законодавством, передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність, інформують у поліції Черкаської області.

За незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель порушникам може загрожувати штраф з конфіскаціє. вирощеного, у гіршому випадку – арешт, обмеження або навіть позбавлення волі від 3 до 7 років.

Правоохоронці Черкащини закликають громадян до співпраці у боротьбі з незаконними посівами нарковмісних рослин та, якщо вам відомо про місця, де знаходяться незаконні посіви рослин маку чи конопель, повідомляти цю інформацію в управління протидії наркозлочинності або в поліцію за телефоном 102.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *