В області планують відновити співпрацю з волонтерами для підтримки літніх людей

20201127_104313-1536x1152_новый размерВ ОДА планують відновити співпрацю з волонтерами з підтримки літнім людям у разі запровадження в Україні жорсткого карантину.

Нині спільно оновлюють списки самотніх та малозабезпечених осіб, які потребують допомоги найбільше.

Як якісно спрацювати у цьому напрямку говорили на зустрічі із заступницею очільника області Ларисою Кошовою волонтери та представники обласної влади, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Розпочали таку спільну роботу з надання соціальної та матеріальної допомоги на Черкащині весною, коли, через пандемію коронавірусної інфекції, в державі запровадили жорсткі карантинні заходи. Поновити її збираються в разі запровадження нокдауну вдруге.

Загалом у цьому напрямку зусилля об’єднують декілька структурних підрозділів ОДА, Черкаський обласний контактний центр та центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, волонтерська ініціатива «Нема самотніх» та ін. Подальші кроки обговорять на нараді наступного тижня за участі усіх залучених сторін.

Нагадаємо, в області діє «гаряча» лінія: 0 800 50 88 76.

За цим номером громадяни можуть одержати роз’яснення й допомогу з різних питань щодо ситуації з поширенням коронавірусу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *