В області обговорили питання зменшення заборгованості з виплати заробітної плати

Кроки для скорочення рівня заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, а також єдиного соціального внеску та обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України на підприємствах-боржниках Черкащини напрацьовують в області.

Шляхи вирішення цієї проблеми винесли на обговорення під час засідання профільної комісії під головуванням першої заступниці очільника Черкащини Наталії Кравченко.

– Фіксуємо значне збільшення заборгованості з виплати заробітних плат, платежів до Пенсійного фонду, а також сплати єдиного соціального внеску, – відзначила Наталія Кравченко. – Заборгованість порівняно з початком року, зросла на 25% і сягнула більше 100 млн грн.

Наразі стоїть завдання, попри воєнний стан та економічні труднощі, які є, відповідально поставитися до питання погашення наявної заборгованості, аби не допустити її ще більшого зростання.

В ОВА готові приймати конструктивні пропозиції від бюджетних установ, підприємств комунальної власності і їх засновників, щодо врегулювання та подальшого вирішення цієї ситуації.

Пресслужба Черкаської ОВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.