В області – новий випадок отруєння грибами

Як інформують в обласному центрі контрою за профілактики хвороб, із початку року у нашій області зареєстровано 11 випадків отруєнь дикорослими грибами з 18 потерпілими, з них 10 дітей.

І ця цифра постійно зростає.

Так, 28 жовтня зареєстровано новий випадок отруєння дикорослими грибами 35-річного мешканця села Вербовець Катеринопільського району Черкаської області.

Чоловік наївся дикорослих печериць, яких назбирав на власному подвір’ї. Вірогідно, серед грибів була бліда поганка, яка спричинила отруєння.

Перші симптоми отруєння (слабкість, нудота, багаторазова блювота, біль у животі, діарея) з’явились вранці наступного дня.

Потерпілий госпіталізований до відділення інтенсивної терапії Катеринопільської лікарні, де наразі на лікуванні.

З метою недопущення отруєнь дикорослими грибами у Черкаському обласному центрі контролю та профілактики хвороб нагадують:

вживання дикорослих грибів чи страв з них може бути небезпечним для здоров’я та навіть життя!;
ознаки отруєння грибами можуть проявитися як через 30 хв. після споживання, так і протягом кількох днів.

За наявності симптомів отруєння: нудота, блювота, різкий біль у животі, діарея, запаморочення, відтік крові від кінцівок (холодні руки та ноги), судоми, марення, поява галюцинацій, негайно звертайтесь до свого сімейного лікаря або до служб екстреної медичної допомоги.

І головне: не займайтеся самолікуванням — це небезпечно для життя, адже за згаяний час ви можете заплатити власним життям!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.