В області на Хрещення Господнє підготовлено 53 йордані

436840_535927_1326955636Про це повідомляють в Управлінні ДСНС України у Черкаській області. Співробітники управління та пожежно-рятувальних частин в регіонах, починаючи з 18 січня, переведені на посилене патрулювання місць масового перебування людей на водних об’єктах. У визначених згідно рішення комісій Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій місцях розгорнуті спеціальні аварійно-рятувальні пости.

Задля безпеки громадян, які прийдуть на водойми, будуть задіяні 170 рятувальників та 24 одиниці спеціальної і рятувальної техніки.

Крім співробітників ДСНС, коло водойм чергуватимуть 79 рятувальників обласної комунальної рятувальної служби та волонтерів, також залучено 13 одиниць техніки.

В обласному центрі зануритися у воду можна в чотирьох місцях:

пляж «Митницький» (перехрестя вул. С.Смірнова – вул. Г.Дніпра);
пляж «Рів’єра» – вул. Гагаріна;
розважальний комплекс «Бочка» – вул. Гагаріна
«Річковий порт» – вул. Козацька, район Фітнес-клубу.

Управління ДСНС рекомендує усім, хто планує при здійсненні святкових обрядів зануритися у холодну воду, дотримуватися нескладних правил: перед зануренням в ополонку розігріти тіло. Краще занурюватися по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. Аби уникнути загального переохолодження організму, час перебування в ополонці обмежити 1 хвилиною, а пірнати не більше трьох разів.

До того ж, перш ніж прийняти рішення щодо занурення в холодну воду, зважте на свої фізичні можливості, а також на стан здоров’я.
Прес-служба ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *