В області ініціюють просвітницькі заходи з протидії тероризму

DSC_5335У закладах освіти Черкащини проведуть профілактичні виховні бесіди з учнями та просвітницькі заходи з батьківською громадськістю щодо попередження випадків серед учнів, пов’язаних з діями терористичного характеру.

Належний рівень організації цієї роботи обговорили 31 січня під головуванням заступниці голови ОДА Лариси Кошової на онлайн-нараді з керівниками органів управління освітою сільських, селищних, міських рад щодо проведення заходів з профілактики вчинення дій терористичного характеру, передає пресслужба Черкаської ОДА.

У роботі наради взяли участь керівники обласного Управління освіти і науки, правоохоронці та керівники органів управління освітою сільських, селищних, міських рад.

Відкриваючи нараду Лариса Кошова означила проблему поглиблення, зокрема і в Черкаській області, тенденції, пов’язаної з анонімними неправдивими повідомленнями про замінування освітніх закладів.

Важливо, аби керівники закладів освіти провели з учасниками освітнього процесу інструктажі та просвітницькі заходи щодо правил поводження в надзвичайних ситуаціях та про кримінальну відповідальність за завідома неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян.

Школярі, не усвідомлюючи повної відповідальності за свої дії, іноді вдаються до протиправних дій, використовуючи анонімні дзвінки з повідомленнями про замінування закладу освіти, відзначив головиній освітянин області Валерій Данилевський.

У підсумку Лариса Миколаївна означила коло завдань і заходів та наголосила на забезпеченні належного контролю за діяльністю закладів освіти в частині збереження життя і здоров’я дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *