В області говорили про ефективне використання державного майна

262924088_324255265891455_7230260400381996740_nЯк забезпечити ефективне використання державного майна, яке роками не використовувалось органами управління та балансоутримувачами і потребує великих капіталовкладень? Аби вирішити це питання, у Черкаській обласній державній адміністрації утворили робочу групу «З питань ефективності використання державного майна в Черкаській області», інформує пресслужба Черкаської ОДА.

На засіданні, яке відбулося під керівництвом заступника голови Черкаської ОДА Віктора Гусака, робоча група розглянула результати виїзної перевірки ефективності використання будівель та споруд, які знаходяться на балансі Катеринопільської районної державної лікарні ветеринарної медицини. Органом управління лікарні є Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів, де об’єкти державної власності перебувають в жахливому стані та не використовуються більше трьох років.

Також фахівці профільних департаментів, які входять до складу робочої групи, обговорили результати звернень щодо надання згоди на приватизацію об’єктів незавершеного будівництва. Разом з тим, робоча група визначила перелік потенційних об’єктів незавершеного будівництва об’єкти, які підлягають приватизації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.