В області готові до першого туру вакцинації проти поліомієліту

????????????????????????????????????

Вакцинацію проти поліомієліту дітей віком від 6 місяців до 6 років розпочинають в області. Все для того, аби захистити малечу від цієї хвороби та наслідків, які вона спричиняє, зокрема, й паралічу. Організаційні питання щодо старту щеплень проти поліо обговорили на нараді в ОДА під головуванням заступниці очільника Черкащини Лариси Кошової.

Кампанія з імунізації проти поліомієліту має розпочатися наприкінці січня 2022 року по всій Україні. Активізували цю роботу на загальноукраїнському рівні через виявлені наприкінці листопада 2021 року випадки захворювання дітей на поліомієліт на Закарпатті та Рівненщині.

На Черкащині, за попередніми підрахунками, до визначеної вікової групи, які потребують щеплень, належать близько 47 тисяч дітей. Саме їх маємо захистити за допомогою вакцинації від цієї хвороби.

Щеплення проти поліо входить до переліку обов’язкових. Інактивовану полівакцину отримають усі ті діти, у кого немає ще щеплення. Робитимуть його безоплатно вакцинами, які зареєстровані та дозволені для використання в Україні. Ці препарати використовують державні й приватні клініки.

– Зараз розробляємо регіональний план, за яким будемо організовувати вакцинальну кампанію проти поліомієліту на Черкащині, – додала заступниця голови ОДА. – Відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень, дітей вакцинують від поліомієліту у 2, 4, 6, 18 місяців, 6 і 14 років. Загалом на Черкащині маємо показники у 90% вакцинації проти поліо при нормі в 95%. Після завершення цього раунду буде проведено три тури додаткової імунізації дітей до 6 років оральною поліовакциною (ОПВ).

Пресслужба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.