В області формують вантаж допомоги «Подаруй світло Харкову»

Черкащина разом із усією країною долучається до підтримки незламного Харкова та його стійких жителів. Зараз в області формують вантаж допомоги – «Подаруй світло Харкову».

Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

– Черкащина ніколи не лишалась осторонь усіх подій, що відбуваються в нашій країні, – наголосив Ігор Табурець. – Коли потрібно прийти на допомогу – діємо. Бо це про нас, про українців. Ми не лишаємо своїх у біді. І ми це довели на Київщині та Чернігівщині у 2022 році, допомагаючи їм необхідними продовольством і будматеріалами. Також на Херсонщині. Коли допомагали оговтатися після звільнення від російської окупації Нововоронцовській громаді. І коли почали відбудовувати наші вже рідні села – Іванівку, Новопетрівку та Миколаївку. Тепер готуємо вантаж допомоги для Харківщини, координуючись із місцевою владою.

Його формують разом із районами, громадами, соціально відповідальним бізнесом і волонтерами.

– У пріоритеті – зважаючи на ситуацію з енергетикою на Харківщині через постійні терористичні акти рф, – генератори, заряджені павербанки, еко-флоу, акумулятори, батарейки, – зауважив Ігор Табурець. – Зараз ми доформовуємо наш перший транш і вже найближчими днями відвеземо. Це – 20 генераторів різної потужності, плюс необхідні будматеріали.

Долучитися до ініціативи допомоги Харківщині може кожен. Пункти збору енергодопомоги діятимуть при місцевих радах і старостатах.

Пресслужба Черкаської ОВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.