В області через службу зайнятості працевлаштували близько 900 переселенців

b0799ef663dcЗ початку проведення антитерористичної операції до служби зайнятості Черкаської області звернулися за допомогою у працевлаштуванні 2 513 мешканців АР Крим, Донецької та Луганської областей, інформує прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на інформацію відділу статистики та прогнозування обласного центру зайнятості.

Найбільше звернень внутрішньо переміщених осіб – до Черкаського, Чигиринського районних, Смілянського, Канівського міськрайонних та Уманського, Черкаського міських центрів зайнятості.

За сприянням служби працевлаштовано 883 особи, зокрема 806 осіб, які мали відповідну довідку. За направленням служби зайнятості професійне навчання проходили 192 особи з-поміж ВПО, до громадських робіт долучились 348 переселенців.

Станом на 1 листопада продовжували отримувати послуги служби зайнятості 114 внутрішньо переміщених осіб, котрі отримали довідку про взяття на облік як таких, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО. З них 90 осіб мали статус безробітного.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *