В області активізувались телефонні шахраї, які видають себе за податківців

шахраї_попередження ОбленергоГоловне управління ДПС у Черкаській області звертає увагу платників – в області активізувалися телефонні шахраї, які вдаючи з себе посадових осіб ДПС, телефонують до керівників підприємств чи підприємців. Усе – для того, щоб заволодіти коштами під будь-яким приводом (надання допомоги, погрози штрафними санкціями та інше).

Зловмисники телефонують з різних номерів  мобільних операторів України. Останні дзвінки надходили за номером (099-678-46-26) та пропонували перерахувати грошові кошти на карткові рахунки банківських установ України.

В Головному управлінні ДПС у Черкаській області вкотре наголошують, що службові особи податкової жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть.

Черкащан просять бути обачними, не піддаватися на провокації, а у випадках вчинення протиправних дій під виглядом працівників ДПС або нібито від їх імені негайно повідомляти відповідний підрозділ Національної поліції у Черкаській області за номером телефону 102.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *