В обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту новий керівник

126062707_2900444950223988_1547395465194601171_nЗгідно з розпорядженням голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука від 13 листопада начальником управління у справах, сім’ї, молоді та спорту призначено Івана Солодкого.

Іван Володимирович має багаторічний досвід державного службовця у сфері молодіжної політики та спорту, а також є учасником бойових дій, інформують в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

«Мої головні завдання в Управлінні зберегти усі напрямки діяльності. Розвивати національно-патріотичне виховання. Плідно працюватиму з молоддю та спортсменами і тренерами Черкащини. 2021 рік важливий для області, адже на нас чекають Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо і я хочу, щоб якомога більше Черкаських спортсменів отримали ліцензію на головні змагання чотириріччя. І я маю надію, що наші атлети продемонструють гідний виступ. Також намагатимусь розвивати спортивну інфраструктуру, адже щоб показувати результати потрібно мати гарну матеріальну-технічну базу» – розповів Іван Солодкий.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *