В обласному управлінні статистики порахували доходи жителів Черкащини

доходиЗа даними обстеження умов життя домогосподарств, яке на постійній основі проводить обласне управління статистики, середньомісячні ресурси одного домогосподарства області склали 10876 грн.

Свої потреби домогосподарства Черкащини задовольняли за рахунок ресурсів, які надходили з різних джерел: доходи від зайнятості складали 63,6%; пенсії, стипендії та соціальні допомоги – 24,8%; доходи від особистого підсобного господарства – 1,5%; допомога від родичів, інших осіб та інші надходження – 10,1%.

Середньомісячні сукупні витрати одного домогосподарства області порівняно з IІ кварталом 2020 року збільшилися на 25,3% і складали 9893 грн.

Споживчі витрати складали 93,3% усіх сукупних витрат. З них 58,6% домогосподарства області направляли на купівлю продовольчих товарів, витрати на купівлю непродовольчих товарів складали 26,1%, на оплату послуг – 15,3%.

У середньому на одну особу, яка входила до складу домогосподарства, еквівалентні сукупні ресурси у ІI кварталі 2021 року становили 5606 грн, сукупні витрати – 5099 грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *