В обласному управлінні поліції жінки-переселенки плетуть маскувальні костюми

282005169_1353638938454969_804947326544934248_nПоки тривають активні військові дії на лінії фронту, жінки-переселенки разом з жінками-поліцейськими продовжують допомагати нашим воїнам.

Не один десяток маскувальних сіток вже сплетено, але наразі виникла необхідність у маскувальних костюмах. Наші рукодільниці не гаючи часу почали освоювати ще один новий для них напрямок – плетіння «кікімор».

У Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області, в спеціально відведеному приміщені, жінки з ранку і до завершення робочого дня нарізають смужечки тканини та з любов’ю закріпляють їх на спеціально підготовленому каркасі.

«Це дуже клопітка і точна робота, яка потребує багато часу. Але схема виготовлення дуже проста. У кожний такий костюм ми вкладаємо душу тому що розуміємо, він може врятувати життя нашим воїнам-захисникам», – розповідає Анжела Василівна.

– Війна продовжується. Ще не час розслаблятись. Будь-яка допомога – це крок до перемоги. Ми сильні, коли разом! – зазначають в обласному управлінні поліції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *