В обласному управлінні ПФУ відзвітували про роботу за І квартал цього року

Підсумки роботи у I кварталі 2024 року обговорили під час колегії при начальнику Головного управління Фонду в Черкаській області. Захід відбувся в режимі відеоконференції.

Учасники колегії розглянули:

  • основні показники роботи Головного управління;
  • цифровий розвиток та цифровізацію діяльності Головного управління.

Начальник Головного управління Олександр Супряга зазначив: пріоритети Пенсійного фонду України на 2024 рік залишаються незмінними: якісне надання послуг, наповнення бюджету, цифровізація послуг та ін. Продуктивна робота фахівців у всіх напрямах дозволить розвиватися, активно впроваджувати новації та виконувати поставлені завдання.

Довідково: у І кварталі 2024 року загальні видатки Головного управління на пенсійні виплати, оплату житлових субсидій та пільг, страхові виплати, інші не пенсійні видатки та утримання апарату становили 6 838,6 млн грн.

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України зареєстровано 74 559 користувачів.

До Головного управління надійшло 5 019 звернень, порівняно з аналогічним періодом 2023 року кількість збільшилася на 19 %.

Планові показники з надходження коштів, які адмініструє Пенсійний фонд України в області, виконано на 118,9 %. Надійшло 38,4 млн грн. Порівняно з відповідним періодом 2023 року надходження збільшилися на 3,9 млн грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.