В обласному управлінні Нацполіції відбулася нарада поліцейських з ювенальної превенції

201894949_1139176146567917_1213897363688354515_nУчасники заходу обговорили питання щодо спільних заходів для посилення превентивної роботи з попередження надзвичайних подій на воді та негативних явищ серед підлітків та забезпечення захисту їх прав та інтересів.

В Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області за участі заступника начальника Сергія Коваленка та начальника сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності Євгенія Карнаушенка, відбулась нарада з особовим складом ювенальної превенції територіальних підрозділів на якій підведено підсумки роботи ювенальної превенції за п’ять місяців 2021 року.

Під час заходу зазначили, що необхідно посилити превентивну роботу з попередження надзвичайних подій на воді під час оздоровлення та відпочинку дітей в умовах карантину, проводити профілактичні заходи на час літніх канікул у місцях відпочинку, на річках та водоймах. Також наголосили на тому, що треба активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми та їхніми батьками щодо запобігання нещасним випадкам, небезпеки психотропних речовин та прекурсорів, отруйних і сильнодіючих лікарських засобів, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *