В обласному управлінні міграційної служби підбили підсумки роботи за рік

Черкащина, як центр України, стала гуманітарним тилом країни. Стала домом для понад 150 тисяч вимушених переселенців, велика кількість яких втратили документи, що посвідчували особу та підтверджували громадянство України. Першочерговим завданням міграційників стало документування людей, які втратили паспорт.

До підрозділів міграційної служби у нашій області протягом року завітали понад чверть мільйона жителів області для оформлення та отримання біометричних документів.

Із березня стало можливим продовжувати термін дії закордонного паспорта терміном на 5 років та вносити інформацію про дитину віком до 18 років до закордонних паспортів батьків. Послуга надана понад 7 тисячам осіб.

Новою послугою з одночасного оформлення двох біометричних документів – ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон скористалися майже 2800 черкащан.

Майже 300 звернень міграційники опрацювали від громадян, які оформили документи на Черкащині, але побажали отримати їх в іншому регіоні. Понад 400 вимушених переселенців змогли отримати свої документи у наших підрозділах, хоча подавали заяви на оформлення в інших областях.

Окрім того, понад 800 іноземців документовані біометричними посвідками на постійне і тимчасове проживання в Україні.

В обласному управлінні подякували колегам за роботу у непростий час та черкащанам за розуміння. Прийдешній рік, певно, також буде не із легких, але міграційники запевняють – готові до викликів. Головне, що ми усі єдині.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.