В обласному центрі зайнятості надають професійну підготовку майбутнім підприємцям

У 2018 році за сприяння Черкаської служби зайнятості організували власну справу як суб’єкти підприємницької діяльності 9 осіб. 

Сума наданих коштів складає майже 300 тис.грн., середні витрати на одну особу перевищили 33 тис.грн., повідомляє відділ організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості.

Найбільш поширеними видами економічної діяльності є: оптова та роздрібна торгівля, торгівля транспортними засобами – 46,4%; транспорт та зв’язок – 12,9%; сільське господарство, лісове та рибне господарство, – 6,1%; переробна промисловість (виробництво) – 5,3%.

Велика увага приділяється інформуванню та професійній підготовці майбутніх підприємців. Спеціалісти служби зайнятості регулярно проводять семінари «Як розпочати власний бізнес», які можуть відвідати всі бажаючі.

Широким попитом користується організація навчання безробітних основам підприємництва, бізнес-планування та самозайнятості.

Безробітні навчаються на короткотермінових курсах з організації підприємницької діяльності, проводиться професійна підготовка та перепідготовка за професіями, спеціальностями, які дають можливість займатися підприємницькою діяльністю та започаткувати власну справу.

 У центрах зайнятості  майбутні та діючі підприємці можуть отримати консультації з різних питань щодо організації та провадження підприємницької діяльності.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *