В обласному центрі відкрили соціальний коворкінг

241343070_10226037676505160_4779519390645068047_nБезоплатно забронювати собі одне із 20 робочих місць і попрацювати, відвідати освітні та бізнес-події, користуватися надшвидким інтернетом, перепочити в лаунж-зоні. Все це зможе зробити кожен черкащанин уже з 10 вересня у соціальному коворкінгу в Черкасах, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Його відкрив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко із заступницею міністра цифрової трансформації Валерією Іонан.

В червні разом з Міністерством цифрової трансформації України та міською владою в Черкасах започаткували проєкт із цифровізації Digital Cherkasy. Один із результатів – цей соціальний коворкінг.

Натепер Черкащина маємо ще низку діджітал-ініціатив. Як сказала заступниця міністра цифрової трансформації Валерія Іонан, наш регіон у цьому питанні – в лідерах. Зокрема, в області впроваджують телемедицину, онлайн карту безбар’єрності та відстежування онлайн руху транспорту в Черкасах, проєкт «Черкаси у смартфоні» тощо.

Ініціаторами створення соціального коворкінгу є проєкт із цифровізації Черкащини Digital Cherkasy за підтримки VISA та Міністерства цифрової трансформації України, обласної та міської влади.

Соціальний коворкінг у Черкасах можна знайти за адресою бульвар Шевченка, 277.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.