В обласному центрі презентували нову комплексну систему відеоспостереження та відеоаналітики

176202954_1104193983399467_8361295070741279240_n20 квітня в Головному управлінні Національної поліції у Черкаській області презентували нову комплексну систему відеоспостереження «Безпечна Черкащина». Cилами працівників поліції до системи «Безпечна Черкащина» інтегровано 202 камери відеоспостереження з яких: 31 камера з можливістю розпізнавати номерні знаки транспортних знаків та 171 оглядова.

Розбудова загальнообласного комплексу та загальноміських систем відеоспостереження за світовими стандартами на базі сучасної платформи дасть можливість здійснювати централізоване збереження відеоданих, що забезпечить аналітичну обробку інформації та створить умови для її використання різними категоріями користувачів, а це життєво важлива необхідність для сучасного міста.

Об’єднання з іншими регіонами в єдину комплексну систему відеоспостереження дозволить оперативно отримувати інформацію про події, що відбуваються в інших містах та селах Черкащини із застосуванням аналітичних функцій, що значно розширить можливості поліції при охороні громадського порядку та розкритті злочинів по гарячих слідах, розповіли у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *