В обласному центрі оприлюднили результати моніторингу якості води

Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб продовжує моніторингові дослідження якості води поверхневих водойм акваторії пляжів, зокрема, комунальних пляжів «Митницький», «Казбетський», «Соснівський-1» у Черкасах, міського пляжу у Ватутіному та 28 місць масового відпочинку населення на водних об’єктах.

За результатами лабораторних досліджень зразків річкової води та піску, відібраних впродовж тижня (27 червня – 1 липня), не відповідали гігієнічним вимогам за мікробіологічними показниками (щодо кількості лактозопозитивної кишкової палички) чотири проби води в акваторії місць організованого відпочинку в Умані, Жашкові, смт Чорнобай, а також одна проба піску в місці організованого відпочинку в селі Червона Слобода.

У пробах води річок Гнилий Тікич, Ірклій, Тясмин, Дніпро (місця організованого відпочинку у Звенигородці, смт Лисянка, смт Чорнобай, містах Сміла, Чигирин та Канів) виявлені культури НАГ-вібріонів І групи Хейберга, які можуть викликати захворювання на гострі кишкові інфекції.

На адресу керівників органів місцевого самоврядування, балансоутримувачам місць відпочинку на воді направлено листи з відповідними рекомендаціями щодо попередження населення про небезпеку купання у зазначених місцях організованого відпочинку та проведення інших профілактичних заходів.

Черкаський обласний ЦКПХ продовжує моніторингові дослідження об’єктів середовища життєдіяльності (вода водойми, ґрунт, пісок) у місцях рекреаційного використання населення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.