В обласному гідрометцентрі розповіли, якою буде погода на Черкащині до кінця тижня

Цьогорічна весна підтримує прохолодний статус та відзначається значним дефіцитом опадів. За оцінками агрометеорологів, зберігаються умови для формування доброго урожаю зерна, тобто Черкащина повинна бути забезпечена хлібом.

Дошкуляє лише пожежна небезпека в лісах, яка посилюється в умовах тривалого бездощів’я. На переважній частині області вона ВИСОКА ТА НАДЗВИЧАЙНА.

У вівторок, 17 травня, під впливом Скандинавського антициклону «YANNES» утримається малохмарна без опадів погода. Завдяки північним вітрам, температура вночі 6-8º, вдень 18-20º тепла.

18-19 травня прогнозуємо проходження атмосферних фронтів циклону «BORA» через наш регіон. Вони проявлять себе окремими ДОЩАМИ, ГРОЗАМИ ТА ПОРИВЧАСТИМ ВІТРОМ. Температура повітря знизиться: вночі 3-5º тепла, вдень 13-15º.

Середній температурний фон відповідатиме СЕРЕДИНІ КВІТНЯ 9-11º тепла. Це похолодання тимчасове.

Вже у п’ятницю Черкащина опиниться у більш теплій повітряній масі пов’язаною з наступним атлантичним циклоном. Денна температура підвищиться до 18-20º.

ЗА ПОПЕРЕДНІМИ РОЗРАХУНКАМИ, у найближчі вихідні переважатиме помірно тепла з незначними дощами погода.

Нестійка та не по-сезону прохолодна погода поточного тижня сприятиме зниженню показника пожежної небезпеки в лісах області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *