В обласній прокуратурі відбулася зустріч з представником Уповноваженого Верховної Ради

З метою реалізації Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Офісом Генерального прокурора проведено робочу зустріч заступника керівника Черкаської обласної прокуратури Станіслава Торопчина з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Черкаській області Максимом Тептюком.

Під час зустрічі обговорені питання взаємодії та подальшої співпраці, участі у перевірках в місцях несвободи, розгляду звернень, реагування на порушення вимог законодавства з боку службових осіб піднаглядних органів та установ.

Особливу увагу приділено питанням дотримання прав в’язнів, зокрема їх належному матеріально-побутовому та медичному забезпеченню в умовах війни, запобіганню дезорганізації роботи установ ДКВС області з огляду на збройну агресію рф.

Стан нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи перебуває на постійному контролі керівництва обласної прокуратури, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.