В обласній прокуратурі розповіли про роботу із звереннями громадян

Упродовж 2023 року до органів прокуратури Черкаської області надійшло 5168 звернень громадян, з них вирішено по суті 2730, у тому числі 133 – від народних депутатів України, у 90 з вирішених звернень за результатом їх розгляду прийнято рішення про задоволення вимог заявників.

Незважаючи на системність оприлюднення законодавчих змін стосовно обмеження повноважень органів прокуратури, значна кількість жителів області продовжує звертатися з питаннями, вирішення яких вже не належить до повноважень органів прокуратури.

Так, упродовж 2023 року до прокуратури надійшла 1216 скарг, що стосувалися компетенції органів влади та контролю, які згідно із ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» прокуратурою скеровані для вирішення за належністю.

На телефон «гарячої лінії» обласної прокуратури протягом 2023 року надійшло 116 звернень громадян.

На особистий прийом звернувся 181 громадянин. У кожному конкретному випадку, в межах компетенції вжито заходів з метою реального поновлення законних інтересів заявників.

Упродовж 2023 року до органів прокуратури області надійшло 65 запитів на отримання доступу до публічної інформації. За результатами розгляду надано 40 інформацій, 19 роз’яснень, 6 запитів надіслано іншим розпорядникам інформації. Робота на вказаному напрямі триває, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.